logo

İstoç 21 Ada No: 57 - 59
Mahmutbey / İSTANBUL

0212 659 91 48 pbx

bilgi@tukid.org

TÜKİD Bağış Kampanyası- Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız...

TÜKİD Bağış Kampanyası- Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız...

TÜKİD
TÜKİD Bağış Kampanyası- Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız...

YARALARIMIZI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ…

 
Değerli Meslektaşımız;
 
Ülkemiz, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerle yüzyılın felaketini yaşadı. Binlerce insanımız yaşamını yitirirken, binlerce insanımız evsiz kaldı. Sektör olarak hep birlikte deprem bölgesinin yıktığı illerimizdeki kırtasiyecilerimizin yanında olacağız.
 
Depremin acısını yüreğinde taşıyan ülkemizin bu zor günlerinin dayanışma ruhuyla aşılacağına inanıyor ve TÜKİD olarak ailelerini, yuvalarını, ekmek teknelerini kaybeden kırtasiyeci meslektaşlarımızın yanında oluyoruz. Kırtasiyeci meslektaşlarımızın acılarını hafifletip yaralarını sarmak için sektör olarak topyekûn bir mücadelenin adımlarını atmaya hazırlanıyoruz.
 
Bu kapsamda yakın ve uzak vadede hayata geçirmeyi planladığımız projelerimize yoğunlaştık. 

Bağış destek kampanyamıza ilişkin hazırlanan yüksek çözünürlüklü afişimizin linki aşağıdadır. Bu afişten bastırıp mağazalarınıza, depolarınıza, iş yerlerinize asmanızı, mümkün olan her noktaya ulaştırmanızı, kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz.

Kampanya afişinin baskı dokümanına ulaşmak için tıklayınız.

 
Depremden zarar gören meslektaşlarımızın acılarını bir nebze de olsa nasıl azaltabileceğimizi görüşebilmek adına ilk olarak 15 Şubat 2023 Çarşamba günü Türkiye genelindeki tüm üyelerimizi davet ettiğimiz dijital bir toplantı gerçekleştirmiştik. Bu toplantının hemen ardından yönetim kurulumuz bir yol haritası oluşturmaya başlamıştır. Bu kapsamda 22-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek İstanbul Kırtasiye ve Ofis Fuarı'nda hayata geçireceğimiz destek projemizle ilk ve en önemli adımlardan birini atmış olacağız. 
 
Üyelerimizin, meslektaşlarımızın ve fuarımızdaki tüm katılımcı firmalarımızın kendi imkânı dâhilinde beyan edecekleri destekler, afetten zarar gören kırtasiyeci meslektaşlarımızın yaralarının sarılması noktasında kullanılması için hayata geçirilecektir. İlgili kampanya için hazırlanan afişler projeye destek vermek isteyen fuar katılımcısı firmalarımızın stantlarına asılacaktır.
 
DERNEĞİMİZ, BAĞIŞ KAMPANYAMIZA 250.000 TL İLE DESTEK OLACAKTIR…
 
Sektörümüzün tüm katmanlarının; imalatçı, ithalatçı, toptancı, perakendeci ile yine sektörümüzün tamamlayıcı unsurları olarak ifade edebileceğimiz oyuncak, yayın, raf vs. alanlarında hizmet veren firmalarımızın projemize verecekleri destek, yaralarımızın sarılması için hayati bir önem taşımaktadır.  
 
Yönetim Kurulumuz, kampanyamıza ilişkin yurt içi ve yurt dışı firmalarla projemize destek konusunda çeşitli görüşmeler yapmaktadır.
 
Kampanyaya verilecek desteklerin fuardan sonraki ilk iki ay içerisinde TÜKİD' e ulaştırılması, kampanyamızın doğru kurgulanması adına büyük önem arz etmektedir.
 
Kampanyaya dâhil olmak isteyen fuar katılımcısı firmalarımızın tukid@tukid.org adresine dönüş yapmalarını rica ederiz.
 
Kampanyaya dahil olan, destekte bulunan firmalarımızın isimleri fuar süresince fuar alanında duyurulacak, Frekans Dergisi'nde yayımlanacak, web sitemizden de paylaşılacaktır.
15 Şubat'ta yapılan toplantıda hazırunla paylaşıldığı gibi konuya ilişkin bir komite de oluşturulmuştur. Bu komite; yakın ve uzun vadede planlanan kampanyalarla ilgili süreci yürütecek, ilgili projelerin, desteklerin en kısa sürede ve en doğru şekilde kurgulanmasıyla ilgili çalışmalar yapacaktır.
 
Organizasyonumuz TÜKİD Yönetim Kurulu ile birlikte aşağıda yer alan merkez komite ve bölgelerdeki komite üyelerinden oluşmaktadır;
 
Merkez Komite
Tamer Ünsal (Adel Kalemcilik), Yasemin Çokşirin (Adel Kalemcilik), Gürkan Akgün (Akgün Kırtasiye), Halil Asa (Beta Kitap Kırtasiye), Cihat Yoncalık (Çilek Kırtasiye), M. Ender Karvar (Derya Dağıtım),Yüce Tümer (Edding) Erol Aykut (Eraysan), Hüseyin Süer (Konak Kırtasiye), Settar Önder (Önder Plastik), Ogün Suratoğlu (Panda Yazı Gereçleri), Serkan Kanmaz (Rafso), Ömer Erdem (Silka),Tarkan Doğan (Şahin Kırtasiye), Vildan Aran (Viva Kırtasiye), Yılmaz Orhan (Yılmazlar Kırtasiye)

Adana Bölgesi
Adil Akyol (Akyol Defter)
Abdurrahman Mıçı (Fetih Ofi s)

Adıyaman Bölgesi
Cuma Dündar (Dündar Dağıtım)
Mehmet Tekin (Medyen Kırtasiye)

Ankara Bölgesi
Fatih Mert (Gür Ozalit)
Settar Önder (Önder Plastik)
Yılmaz Orhan (Yılmazlar Kırtasiye)

Antalya Bölgesi -

Mehmet Bayrak
(Kardelen Kırtasiye)

Bursa Bölgesi -
Halil Asa (Beta Kitap Kırtasiye)

Diyarbakır Bölgesi -
Mahmut Lazkan (Lazkan Ticaret)

Elazıg Bölgesi -
Mustafa Batı (Batı Kırtasiye)
Serdar Çelik (Pusula Kırtasiye)

Gaziantep Bölgesi -
Cuma Dündar (Dündar Dağıtım)
Erkam Karaca (Yenbu Kırtasiye)

Izmir Bölgesi -

Gürkan Akgün (Akgün Kırtasiye),

Hüseyin Süer (Konak Kırtasiye),

İbrahim Güney (Yağmur Dağıtım)

Kahramanmaras Bölgesi -
Mehmet Apaydın (Hedef Kırtasiye) Mehmet Tanrıverdi (Tanrıverdi Kırtasiye)

Konya Bölgesi -
Osman Avcıoğlu (4E Yayın)
Abdullah Kaya (Kaya Kardeşler)
Hulusi Kaya (Köşe Kayalar)

Malatya Bölgesi -
Mustafa Batı (Batı Kırtasiye)
Nadir Alataş (Dünya Ambalaj)
Cumali Kaynar (Oktay Kitabevleri)
Ordu Bölgesi -
Şükrü Öztürk (Orca Kırtasiye)
 
Komitede görev almak isteyen diğer arkadaşlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 
Bu zorlu günlere rağmen, şüphe yok ki nice badirelerden dayanışmayla çıkmayı başarmış bir millet olarak acılarımızı hafifletip, yaralarımızı yine saracağız. Depremin acısını yüreğinde taşıyan ülkemizin, bu zor günleri her zamanki güçlü dayanışma duygusuyla aşacağına inancımız tamdır. Bunun için kırtasiye sektörü olarak depremin yıktığı bölgelerdeki kırtasiyeci meslektaşlarımızın yaralarını sarmak, hayatlarını kurmak için elimizden geleni yapacağız.
 
Dayanışmanın, yardımlaşmanın, paylaşmanın önemini  iyi bir bilen bir sektör olarak kıymetli desteğinizin çok büyük bir önem arz ettiğini tekraren hatırlatmak isteriz. Desteğiniz için şimdiden tüm meslektaşlarımız adına teşekkür ederiz.
 
BAĞIŞ KAMPANYAMIZ İÇİN BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ
 
TÜM KIRTASİYECİLER DERNEĞİ IBAN

TR 02 0006 2000 3590 0006 2904 07
 

Saygılarımızla 

TÜKİD 

 

Ebülfez Demirdaş

 


: