Kırtasiye Ofis Fuarı

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliği ile 20-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde üçüncü kez düzenlenecek. 

Dünya pazarlarının tek çatı altında buluştuğu İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 2018, yüzde 50 artışla rekor katılıma imza attı. Toplam 5 salonda Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çin, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, İran, İtalya, Japonya, Hollanda, Güney Kore, Sırbistan, İspanya, İsveç, Tayvan, Tayland, İngiltere, Amerika ve Türkiye’den 330 marka, 253 firma ve firma temsilciliğini bir araya getirdi.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı,  T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın ve Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp ve Kahire’de yer alan TÜYAP yurt dışı ofisleri ve TÜKİD’in desteğiyle Azerbaycan, Çek Cumhuriyeti, Filistin, Gürcistan, İran, Kazakistan, Makedonya, Mısır, Sırbistan, Ürdün, Kosova, Bosna Hersek, Ukrayna, Rusya ve Suriye’den ağırlanan alım heyetleri ve bireysel katılımlar ile birlikte 58 ülkeden  812 yurt dışı; 74 ilden 9.811 yurt içi ziyaretçi olmak üzere toplam 10.623 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

24 ülkeden kırtasiye markasının katılım sağladığı fuar, bir önceki yıla oranla yabancı ziyaretçide %41, toplam ziyaretçi sayısında %7 büyüme göstererek sektörün en üst düzeyde temsil edilmesi ve Türkiye kırtasiye sektörüne ivme kazandırılmasına katkıda bulundu.  

 

NEDEN KATILMALISINIZ


Marka bilinirliliğinizi artırma imkanı
En yeni ürün ve teknolojilerinizi hedef kitleye gösterme imkanı
Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek
Pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak
Kurumsal prestij ve müşteri üzerindeki imajı güçlendirmek
Mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirme imkanı

 

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ


Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak sektörünü yakından tanıma şansı
Yeni iş fırsatları yakalama, yeni işbirlikleri kurma imkanı
Yeni ürünler ve son teknolojileri doğrudan gözlemleme fırsatı
Ürünleri karşılaştırarak analiz etme imkanı
Kırtasiye Ofis sektöründe faaliyet gösteren dernek, federasyon, STK, üniversite ve bilim çevreleri ile bir arada olma fırsatı
Düzenlenen etkinliklere katılarak yeni teknolojiler ve son trendlerden haberdar olma olanağı