Kırtasiye Ofis Fuarı

Uluslararası İstanbul Kırtasiye Ofis 2020 Fuarı, bölgesinin en etkili kırtasiye fuarı olarak 19 – 23 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Türkiye’de 2 milyar liranın üzerinde hacme ulaşan Türkiye kırtasiye sektörünü buluşturan fuarın açılışına, Milli Eğitim Eski Bakanı Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcısı Mikail Kılıç, TÜKİD Onursal Üyesi Doğan Hızlan, TÜKİD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Helvacıoğlu, Tüyap Genel Müdürü İlhan Ersözlü ve sektör temsilcileri katıldı.

Fuar sayesinde kırtasiye ve okul malzemeleri, ofis malzemeleri, yazı malzemeleri, oyun hamuru, eğitici ve zekâ oyunları, lisanslı ürünler, çantalar, hobi ve sanatsal malzemeler ile son teknoloji ürünleri Türkiye’nin 80 ilinden 9.675 yerli, dünyanın 76 ülkesinden 1.469 yabancı olmak üzere toplamda 11.144 profesyonel iş insanına sunuldu. Türk firmalarının farklı coğrafyalara ulaşarak ihracat kapasitelerini artırmak adına köprü vazifesi gören İstanbul Kırtasiye ve Ofis Fuarı, Almanya ve Çin’den sonra sektörün küresel pazardaki 3’üncü dev buluşması olarak gösterildi.
 Yapılan açılış töreninde; Tüyap Genel Müdürü İlhan Ersözlü, TÜKİD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Helvacıoğlu, TÜKİD Onursal Üyesi Doğan Hızlan, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcısı Mikail Kılıç, İTO Başkanı Şekip Ağdaviç, Milli Eğitim Eski Bakanı Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı; sektör ve fuar ile ilgili görüşlerini konuşmalarında dile getirdiler. 23 Şubat’a kadar sürecek fuarda ziyaretçiler, sektörün en yeni ve trend ürünlerini yerinde inceleyebilecekler.

 

NEDEN KATILMALISINIZ

Marka bilinirliğinizi artırma imkanı
En yeni ürün ve teknolojilerinizi hedef kitleye gösterme imkanı
Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek
Pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak
Kurumsal prestij ve müşteri üzerindeki imajı güçlendirmek
Mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirme imkanı

 

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ

Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri ve Oyuncak sektörünü yakından tanıma şansı
Yeni iş fırsatları yakalama, yeni işbirlikleri kurma imkanı
Yeni ürünler ve son teknolojileri doğrudan gözlemleme fırsatı
Ürünleri karşılaştırarak analiz etme imkanı
Kırtasiye Ofis sektöründe faaliyet gösteren dernek, federasyon, STK, üniversite ve bilim çevreleri ile bir arada olma fırsatı
Düzenlenen etkinliklere katılarak yeni teknolojiler ve son trendlerden haberdar olma olanağı